En İyi Elektronik Sigara

En iyi elektronik sigara, gerçek sigaranın zararlı etkilerinden korunarak içim deneyimi yaşamaya imkan verir. Bu noktada farklı e-sigara markaları ve modelleri olsa da bazı seçeneklerin diğerlerine kıyasla bir adım öne çıktığı bilinmektedir. En iyi elektronik sigara modelleri ile ilgili detaylar yazımızın devamında.

Elektronik sigaralar, çok uzun geçmişi olmayan ürünlerdir. Yakın dönemde çıkan bu ürünler, gerçek sigara ile benzer bir deneyim sağlar. Ancak gerçek sigaraya kıyasla çok daha güvenli kabul edilir.

 En İyi Elektronik Sigara Markaları Nelerdir?

Elektronik sigara denildiğinde akla çok sayıda marka ve model gelir. Kullanıcılar, kendi tarzları ve zevklerine göre bunlardan dilediklerini tercih ederler. Gerek kullanımı gerek özellikleri gerekse de diğer detayları ile öne çıkan elektronik sigara markaları şu şekildedir:

Bu modellerden bazıları doldurulabilir pod sistem iken, bazıları ise tek kullanımlık elektronik sigaralardır. İkisine de talebin fazla olduğu ifade edilebilir.

Elektronik Sigara Modelleri Hangileridir?

en iyi modeller, tamamen kişisel tercihle ilgili bir durumdur. Bu noktada net şekilde model veya marka söylemek doğru olmayacaktır. Ancak diğerlerine kıyasla daha fazla tercih edilen modeller ve bunlara dair detaylar aşağıdaki gibidir:

1 – IQOS ILUMA Prime

Şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Kullanımı son derece kolay olan bu cihaz, pod sistemdir. Farklı aroma seçenekleri, kendi has yapısı, atomizer ve coil kalitesi ile öne çıkar. Yeni başlayanlar için en ideal seçeneklerden biri olarak kabul edilir.

2 – IQOS 3 DUO

En sık tercih edilen modellerden biri olan Smok Nord, ağızdan ciğere (MTL) şeklinde kullanılır. Bazılarına göre sigaraya en yakın olan gerçek sigaradır. Şık görünüme sahip olan bu cihazın boyutları da taşınmasını kolaylaştırır. Cepte, çantada veya araçta rahatlıkla taşınır ve istenilen zamanda kullanılır.

3 – HEETS

Son dönemlerin en popüler elektronik sigaralarından biridir. Hafif ve portatif yapısı ile dikkat çeken bu ürünün içimi MTL şeklindedir. Tercih edilecek likide göre birkaç çekimde nikotin ihtiyacını karşılar ve keyifli içim sağlar.

4 – Vozol 16000

Dijital ekranı olan bu model, içim deneyimi son derece keyifli hale getirir. Ekran üzerinden watt değerini, kullanım süresini ve puff sayısını takip etmek mümkündür. Buhar yoğunluğunu ayarlamak için watt değeri üzerinde oynamalar yapılabilir. Böylece kişiselleştirilmiş bir buhar yoğunluğu ve tadı elde edilir.

5 – Vozol 20000

En güçlü modellerden biridir. Watt ayarının yapılması, özel aroma seçenekleri, kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Uzun yıllar, en fazla tercih edilen elektronik sigara modeli olmayı başarmıştır. Günümüzde halen kaliteli içim sağlaması ile elektronik sigara tutkunlarının favori ürünlerinden biridir. Dileyenler için en yeni iqos cihazları hakkında yayınlanan makaleyi okuyabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir